środa, 28 maja 2014

GLAMOUR { podróż po stylach }

Moja inspiracja stylem glamour rozpoczęła się wraz z latami dziewczęcymi. Mogłabym zastanawiać się dlaczego akurat wtedy, ale myślę, że to stało się za sprawą odkrycia francuskiej mody oraz dlatego, że chciałam poczuć się jak księżniczka. Dlaczego właśnie to? Przepych to bale w oszałamiających pałacach i zamkach i piękne balowe kreacje. A Francuzki mają niesamowite wyczucie mody, ubierają się niesamowicie kobieco i z klasą oraz są zabójczo piękne. A kobiety i sama Francja z glamour'em właśnie mi się kojarzą.

Styl pełen przepychu, szlachetnych barw, złota, srebra, brylantów, pikowanych mebli i zwisających z sufitów przepięknych żyrandoli. To właśnie glamour.


A przed Wami toaletka pełna przepychu. Niesamowity urok jest w lustrzanych toaletkach, na których ustawione są różne, różniaste bibeloty.


Sypialnia w stylu glamour z lustrzaną ścianą, łóżko z pikowanym zagłówkiem oraz iskrzący się żyrandol.A podłogę z tego zdjęcia, czarną z białym dekorem położyłabym w swoim korytarzu.Łazienka zatopiona w lustrzanym odbiciu i dwoma umywalkami cudownie wygląda na tym zdjęciu.Salon zatopiony w bielach, z kryształowym żyrandolem. A na ścianach nie mogło oczywiście zabraknąć... luster! Kuchnia cała w złocie.Zdjęcia użyte w poście pochodzą z Pinterest i Elle DECOR.


Chciałybyście Drogie Panie mieszkać w takich dostojnych wnętrzach?

//Jeśli podoba Ci się tutaj: komentuj, polub fanpage, dołącz do obserwowania witryny. Zapraszam! //
//Komentarze nieco niżej//

1 komentarz:

  1. mogłabym mieszkać w takim miejscu, ale tylko kilka dni, jako hotel byłoby cudowne. ale mieć tak w mieszkaniu raczej nie chciałabym, szybko zaczęło by mnie męczyć takie wnętrze z przepychem. co nie zmienia faktu, że takie zdjęcia uwielbiam oglądać :)

    OdpowiedzUsuń